مرکز خرید سرزمین ایرانیان

مرکز خرید سرزمین ایرانیان یکی از بزرگترین مراکز خرید در کشور است که با استانداردهای روز دنیا ساخته خواهد شد. پیش بینی می شود که این مرکز خرید در کنار پارک آبی، شهربازی و هتل، به یکی از شلوغ ترین مناطق سرزمین ایرانیان تبدیل شود. طراحی کل مرکز خرید، محیط داخلی و تنوع برندها به گونه ای است که توجه اقشار مختلف مشتریان را جلب کرده و تجربه جدیدی از خرید، تفریح، استراحت و استفاده از امکانات متنوع را در اختیار آنها قرار می دهد.
این مرکز خرید در زمینی به مساحت ۴/۱۲ هکتار و در ۳ طبقه ساخته خواهد شد، که در طبقه سوم آن مجتمع سینمائی با مساحت ۳/۱ هکتار در نظر گرفته شده است. طبقه اول و دوم آن دارای ۳۳۳ واحد تجاری و یک هایپرمارکت ۲۰٫۰۰۰ متر مربعی با ۳۳۴ واحد تجاری با اندازه های متفاوت است. رستوران، کافی شاپ، محوطه بازی کودکان، سالن بدن سازی و ایستگاه تاکسی و اتوبوس از جمله سایر امکانات این مرکز خرید است. همچنین این مرکز خرید دارای دو طبقه زیرین به مساحت ۲/۱۲ هکتار برای پارکینگ ۲۴٫۱۸۵ اتومبیل و همچنین خدمات به فروشگاههای داخل مرکز خرید است. این مرکز در نهایت به اشتغال ۴۵۹۷ نفر می انجامد.

پلان و جانمایی پروژه

  • مرکز خرید سرزمین ایرانیان در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار و در دو طبقه احداث می شود. جانمایی این مجموعه در تصویر نمایش داده شده است.

امکانات و مزایا،
کم نظیر بودن از لحاظ طراحی، وسعت و امکانات

مرکز خرید سرزمین ایرانیان، با توجه به مساحت، تعداد طبقات، برندهای متعدد، امکانات و طراحی یکی از زیباترین مراکز خرید کشور خواهد بود. تلفیق خرید و تفریح، فضایی مناسب و لذت بخش را برای تمامی اعضای خانواده برای حضوری طولانی مدت در مرکز خرید سرزمین ایرانیان فراهم میکند.

هم افزایی ناشی از قرارگیری در کنار دیگر کاربری ها

قرارگیری مرکز خرید در هاب یک مجموعه سرزمین ایرانیان که شامل کاربری های پارک آبی، شهربازی، هتل و سالن کنفرانس است، و واقع شدن هاب یک در کنار سایر امکانات پروژه سرزمین ایرانیان، استفاده از خدمات ارائه شده در این کاربری ها را برای مشتریان در تمامی اقشار و تمامی سنین فراهم می آورد. وجود مسیرهای زیبای ارتباطی سواره و پیاده کمک میکند تا تمامی اعضای خانواده بتوانند به صورت انفرادی یا جمعی از همه کاربری ها به صورت دلخواه بهره ببرند و در پایان بازدید خود، در محل های تجمعی که به همین منظور اختصاص داده شده اند یکدیگر را ملاقات کنند.

مشاورین بین المللی:
Mott MacDonald

شرکت مات مکدونالد یک شرکت انگلیسی است که بعنوان یکی از بزرگترین شرکتهای مهندسی، مشاوره و مدیریت در سطح جهان شناخته شده است. این شرکت مجری پروژه های متعددی در بیش از ۱۲۰ کشور با ارزش یک میلیارد یورو میباشد. از مهمترین پروژه های این شرکت میتوان به احداث تونل مانش، مرکز خرید بزرگ بحرین، مونوریل دبی و شهر اقتصادی تیانجین چین اشاره کرد.

مشاورین بین المللی:
Broadway Malyan

این شرکت انگلیسی جزو برترین شرکت های شهرسازی، معماری و طراحی در اروپا و جهان است. جزیره یاس و Mina Zayed ابوظبی نمونه ای از پروژه های انجام شده توسط این شرکت می باشند. این شرکت تهیه طرح جامع تفصیلی به عنوان مشاور شرکت فعالیت می کند.

حضور برندهای سطح اول جهان

با توجه به قرارگیری این مرکز خرید در مجاورت فرودگاه بین المللی امام خمینی و همچنین توسعه منطقه ویژه اقتصادی در این ناحیه، فروشگاه های بین المللی فرصت مناسبی برای خودنمایی در این مراکز در اختیار دارند. با توجه به حضور کم رنگ شعبات اصلی برندهای صنایع مختلف درکشور، مرکز خرید سرزمین ایرانیان مکانی بی نظیر برای حضور این نام های تجاری بزرگ در کشور خواهد بود و زمینه ساز تحولی شگرف در این بازار خواهد بود. علاقمندان به استفاده از این نوع محصولات می تواندد در کشور خود به این نمایندگی ها مراجعه کرده و از کیفیت جهانی این محصولات لذت ببرند.

امکانات رفاهی

ترکیبی جذاب و خلاقانه کاربری های مرتبط  با خرید و تفریح چه در خود مرکز خرید و چه در خارج از آن، در راستای رفاه و رضایت مشتریان در نظر گرفته شده است. ۱۵۹۰۰ متر مربع شامل رستوران، کافی شاپ، سالن ورزش، سینما، رستوران، محیط بازی کودکان و سالن پاتیناژ با طراحی زیبا و جذاب جهت این امر اختصاص داده شده است. پارکینگ طبقاتی نیز که در طبقات مختلف به مرکز خرید متصل است، یکی دیگر از امکانات مرکز خرید سرزمین ایرانیان می باشد.

وجود مدیریت متمرکز، یکپارچه و در نتیجه برند مشترک قوی و شناخته شده برای کل مجموعه

وجود مدیریت قوی برای هر سازمان و شرکتی امری اجتناب ناپذیر است و سرزمین ایرانیان هم از این قاعده مستثنی میست. به علاوه به خاطر قرارگیری مرکز خرید سرزمین ایرانیان در یک مگا پروژه به نام سرزمین ایرانیان و ایجاد هم افزایی با دیگر کاربری ها، فرصت مناسبی را برای معرفی و ایجاد جایگاه مناسب در ذهن مشتریان بوجود می آورد.