زمین بازی ۱۸ حفره ای گلف با استاندارد بین المللی

مجموعه گلف سرزمین ایرانیان تنها زمین ۱۸ حفره ای گلف در کشور میباشد که با استفاده از امکانات ویژه این ورزش و استانداردهای بین المللی ساخته شده است. چمن ویژه ی زمین گلف، کیفیت خدمات ارائه شده در مجموعه را بسیار بالا برده و به سطح کیفیت زمینهای گلف برتر دنیا می رساند، از این رو مجموعه گلف سرزمین ایرانیان میتواند ورزشکاران مشهور جهان را به خود جلب نموده و میزبانی مسابقات بین المللی را به عهده بگیرد.

کلوپ گلف

این مجموعه مخصوص ورزشکاران حرفه ای گلف است، این مجموعه شامل خدمات رفاهی و اقامتی ویژه ی این ورزشکاران و برگزاری مسابقات است. ورزشکاران در این مجموعه می توانند از امکانات پیشرفته و خدماتی چون عکاسی و فیلمبرداری در زوایای مختلف به هنگام بازی، برای آنالیز حرکات بهره مند شوند.

ساختمان کلوپ اعضای تخصصی گلف

این کلوپ دارای امکانات رفاهی و تفریحی متنوع و کاملی چون رستوران، کافی شاپ، سالن اجتماعات و رختکن است که شرایط مساعد اقامتی و تفریحی را برای ورزشکاران و افراد مقیم در مجموعه فراهم مینماید.

مدرسه گلف به منظور آموزش در رده های سنی پایین

این بخش ویژه ی کودکان و نوجوانانی است که علاقمند به ورزش گلف هستند. در این مدرسه خدماتی چون آموزش اصول اولیه ی بازی گلف با هزینه ی نسبتا کم برای این افراد ارائه میشود. مدرسه گلف امکان در کنار هم بودن تمام اعضای خانواده را در کنار هم فراهم می آورد.

مجموعه اقامتی

این مجموعه که شامل بیش از ۲۰۰ ویلای مجلل اقامتی با مساحتهای متفاوت و امکانات رفاهی مختلف است، دارای چشم انداز زیبای دریاچهو زمین گلف میباشد و شرایط بسیار مساعدی را به منظور اقامت دائم و موقت ورزشکاران داخلی و خارجی و ساکنان سرزمین ایرانیان مهیا مینماید.

دریاچه های مصنوعی

در این مجموعه دریاچه مصنوعی با مساحتی بالغ بر ۳ هکتار در نظر گرفته شده است که بر لطافت هوا و ایجاد یک فضای رؤیایی در مجموعه تاثیر گذار است.

زمین رٍنج (Range Court)

ورزشکاران میتوانند در این زمین ضمن تمرین حرکات ورزشی به آنالیز حرکات خود پرداخته و با تمرین بیشتر در این زمین به پیشرفت خود در ورزش گلف کمک کنند.

هم افزایی ناشی از قرارگیری در کنار دیگر کاربری ها

قرارگیری زمین گلف در مجموعه سرزمین ایرانیان که شامل کاربری های بسیاری چون پیست فرمول یک، کارتینگ، پارک آبی، شهربازی، مرکز خرید، هتل و غیره است، امکان استفاده از خدمات ارائه شده در این کاربری ها را برای مشتریان در تمامی اقشار و تمامی سنین فراهم می آورد. همانگونه که اشاره شد وجود مسیرهای زیبای ارتباطی سواره و پیاده کمک میکند تا تمامی اعضای خانواده بتوانند به صورت انفرادی یا جمعی از همه کاربری ها به صورت دلخواه بهره ببرند و در پایان بازدید خود، در محل های تجمع یکدیگر را ملاقات کنند.

وجود مدیریت متمرکز، یکپارچه و در نتیجه برند مشترک قوی و شناخته شده برای کل مجموعه

وجود مدیریت قوی برای هر سازمان و شرکتی امری اجتناب ناپذیر است و سرزمین ایرانیان هم از این قاعده مستثنی نیست. به علاوه به خاطر قرار گیری مجموعه گلف سرزمین ایرانیان در یک مگاپروژه به نام سرزمین ایرانیان و ایجاد هم افزایی با دیگر کاربری ها، فرصت مناسبی را برای معرفی و ایجاد جایگاه در ذهن مشتریان بوجود می آورد.

مدل اقتصادی

زمین گلف سرزمین ایرانیان، زمینی منحصر به فرد در سطح کشور است که براساس استاداردهای بین المللی ساخته شده است. اقامتگاه های دهکده ی گلف دارای تم های گوناگون معماری می باشد و از مناظر زیبا و مشرف یه زمین گلف و برکه های آب برخوردار است. این بخش با فضای تفریحی/ورزشی اطراف زمین ارتباط مؤثری دارد.