پیست های آفرود سرزمین ایرانیان

مجموعه پیست های خاکی سرزمین ایرانیان در مساحتی بالغ بر ۲۲٫۴ هکتار با قابلیت برگزاری مسابقات موتورکراس، آفرود، باگی، ATV، و رالی کراس در کنار مجموعه اتومبیل رانی سرزمین ایرانیان فضایی مناسب و متفاوت را برای انجام ورزشهای موتوری فراهم آورده است.پیست های این مجموعه، امکانات برگزاری رشته های مختلف اتومبیل رانی در پیست های خاکی را فراهم میکند و هم اکنون به بهره برداری رسیده و میزبان دوستداران این رشته ورزشی میباشد.این پیست با قابلیت برگزاری مسابقات داخلی و بین المللی ، مجموعه ای استاندارد را برای علاقمندان به این ورزش به وجود آورده است.

• ماشین تپه نوردی (Buggy)

• موتور چهار چرخ (ATV)

• رالی کراس

• موتور کراس

• دو دیفرانسیل

کارتینگ سرزمین ایرانیان

کارتینگ سرزمین ایرانیان به عنوان یکی از مهمترین کاربری های تعریف شده از ۲۴ کاربری مجموعه، با امکاناتی بی نظیر در کشور ساخته شده و آماده بهره برداری می باشد. این مجموعه کارتینگ با طول پیستی بالغ بر ۱۴۵۰ متر و با ساختمانی به مساحت ۲۶۰۰ مترمربع و همچنین امکانات خاص برگزاری مسابقات، به عنوان بزرگترین مجموعه کارتینگ دنیا شناخته میشود. استاندارد سطح A جهانی و امکانات جانبی نظیر سالن های بازی های کامپیوتری، رستوران، کافی شاپ، پارکینگ های اختصاصی و غیره سبب شده است که این کارتینگ به عنوان اولین کارتینگ کشور مطابق با استانداردهای جهانی که امکان برگزاری مسابقات بین المللی را دارد، شناخته شود.

امکانات و مزایای کارتینگ سرزمین ایرانیان

این مجموعه ۹ هکتاری با ارائه کارت های رنتال و رنتال ریس با قدرت ۲۸ اسب بخار، کارت های ریس مخصوص با قدرت ۶۴ اسب بخار (۰ تا ۱۰۰ در ۲٫۵ ثانیه)، تجهیزات مدرن زمان گیری، سیستم ثبت رکوردها ، ضبط ویدئویی مسابقات، کلوپ عکس و فیلمبرداری، باشگاه اعضا، کلوپ VIP، آموزش، کلوپ بازیهای کامپیوتری، برگزاری انواع مسابقات از جمله مسابقات RMC و بسیاری امکانات و خدمات دیگر، خود را از بقیه مجموعه های مشابه در کشور و حتی دنیا متمایز میسازد.

این مجموعه در کنار یک پارک تجاری مدرن در نظر گرفته شده است. آموزش حرفه ای ورزش های موتوری آفرود و همچنین بازیهای کامپیوتری مرتبط از سایر خدمات ارائه شده در این مجموعه به شمار میروند.

پیروی از استانداردهای بین المللی، رعایت اصول ایمنی، مجاورت با دهکده سلامت سرزمین ایرانیان و امکان ارائه خدمات اورژانس در صورت بروز حوادث احتمالی از جمله مشخصات این مجموعه به شمار میرود. با شروع به کار مجموعه پیستهای آفرود امکان برگزاری مسابقات استاندارد داخلی و بین المللی در رشته های مختلف فراهم شده و خواهد شد.