پارک آبی سرزمین ایرانیان

پارک آبی سرزمین ایرانیان که بزرگترین پارک آبی در خاورمیانه خواهد بود، در زمینی به مساحت ۱۲ هکتار و در دو فاز احداث خواهد شد که شامل موارد ذیل می باشد:

  • پارک آبی روباز
  • پارک آبی روبسته آقایان
  • پارک آبی روبسته بانوان
  • مجموعه Spa
  • مجموعه روبسته موج سواری
  • مدرسه آموزش موج سواری
  • هتل
  • بخش مجموعه بانگلو
  • مجموعه رستورانها، فست فود و کافی شاپ
  • رستوران و مجموعه همایش کنار استخر

طبق برآوردها ۶۵۰٫۰۰۰ نفر در سال اول بهره برداری فاز اول، از پارک آبی استفاده می کنند و در پایان فاز دوم این رقم به ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ نفر خواهد رسید.
طراحی زیبا، رعایت استانداردها، رایدهای جذاب، استفاده از مشاوران مجرب و وجود مدیریت متمرکز، یکپارچه و در نتیجه برند مشترک قوی و شناخته شده برای کل مجموعه از جمله نکات قابل تمایز با سایر پروژه های پارک آبی در کشور هستند. این پارک در فاز اول ظرفیتی معادل ۱۵۰۰۰ نفر در روز را دارا خواهد بود.

از جذابیتهای پارک آبی

در پارک آبی سرزمین ایرانیان، برای اولین بار در کشور استخر موج سواری در قسمت روباز و اتاق موج سواری شامل Flow Rider در قسمت سرپوشیده ارائه می شود. علاوه بر این، رایدهایی که در این پارک آبی استفاده میشوند، عبارتند از Lazy River، استخر موج و سایر رایدها و تجهیزات به روز دنیا.
برای قسمت VIP، سرویس Spa طراحی شده که شامل ماساژ، سالنهای زیبایی و سایر خدمات مربوط میباشد. همچنین ساختمان اصلی ورودی شامل ۸۰۰ متر مربع فضای تجاری، رستوران و کافی شاپ است.

پلان جانمایی کلی و مشخصات زمین

جانمایی پارک آبی سرزمین ایرانیان در تصویر نمایش داده شده است. زمینی که برای این مجموعه در نظر گرفته شده است، حدود ۱۲ هکتار شامل دو فاز روباز و روبسته می باشد.

هاب شماره یک سرزمین ایرانیان

هاب شماره یک سرزمین ایرانیان، شامل چهار کاربری اصلی و جذاب شامل مرکز خرید پارک آبی، شهربازی، هتل و سالن کنفرانس است که در ورودی مجموعه، یک مکان پرجمعیت و بسیار جذاب را تشکیل خواهند داد. هم افزایی ناشی از قرارگیری این کاربری ها در کنار هم، باعث اجتماع تعداد زیادی بازدیدکننده و ایجاد فضایی چندمنظوره و مفرح برای سرگرمی، خرید و استراحت میشود. وجود مسیرهای زیبای ارتباطی سواره و پیاده نیز کمک می کند تا تمامی اعضای خانواده بتوانند به صورت انفرادی یا جمعی از همه کاربری ها به صورت دلخواه بهره ببرند و در پایان بازدید خود، در محل های تجمع یکدیگر را ملاقات کنند.

طراح پارک آبی سرزمین ایرانیان

شرکت White Water کانادا که دارای سی سال تجربه در صنعت پارک آبی و بزرگترین طراح پارک آبی و تولید کننده  رایدهای آن است به عنوان مشاور و طراح پارک آبی سرزمین ایرانیان انتخاب شده است. این شرکت از تیمی متشکل از ده طراح حرفه ای بهره می برد که اجرای بیش از دو هزار طراحی پارک آبی را به عهده داشتند. همچنین این شرکت بیش از چهار هزار راید را در نقاط مختلف دنیا نصب کرده است.

طرح های ابتدایی پارک آبی سرزمین ایرانیان از طرف چهار شرکت ارائه شد که طرح شرکت White Water پذیرفته شد و این شرکت قرار است کار طراحی رایدهای این مجموعه را هم انجام دهد.

امکانات و مزایا،
ارائه خدمات در دو مجموعه روبسته و روباز به صورت همزمان برای نخستین بار در ایران

مجموعه پارک آبی سرزمین ایرانیان با بوجود آوردن امکان استفاده همزمان برای خانم ها و آقایان، فرصت بسیار خوبی را برای خانواده ها فراهم کرده که همزمان در تمامی فصول سال در کنار هم از امکانات این مجموعه استفاده نمایند. امکانات مجزا برای آقایان، خانم و بچه ها در تمامی بخش های این پارک در نظر گرفته شده اند.
پارک آبی سرزمین ایرانیان با مساحت ۱۲ هکتار در دوفاز ساخته خواهد شد. با در نظر گرفتن فاز دوم، مساحت پارک آبی روباز و رو بسته به ترتیب حدود ۵۵٫۰۰۰ و ۱۸٫۵۰۰ متر مربع خواهند شد که این پارک را در دنیا کم نظیر خواهد ساخت.

اولین استخر و اتاق موج سواری در کشور

موج سواری یکی از فعالیتهای بسیار مفرح در دنیاست که پارک آبی سرزمین ایرانیان برای اولین بار این خدمت را به مشتریان در کشور ارائه می کند. این بازی پرهیجان چه به صورت تفریحی و چه به صورت آموزشی در استخر موج سواری و اتاق موج سواری مجموعه ارائه خواهد شد. شبیه سازی موج سواری در سواحل خروشان، در شهر تهران می تواند به جذابیتی بی بدیل برای این پروژه تبدیل شود.

به کارگیری رایدهایی با تکنولوژی روز دنیا

با توجه به اینکه هدف پارک آبی سرزمین ایرانیان جلب رضایت مشتریان در بالاترین سطح است، لذا برای رسیدن به این هدف، سعی شده تا از آخرین تکنولوژی روز در این پارک آبی استفاده شود. رایدهای بسیار جذاب، پرهیجان، ایمن، زیبا و به صورت ترکیبی در این پارک وجود خواهند داشت. این رایدها توسط معتبرترین سازندگان بین المللی طراحی و ساخته شده اند و به روزترین در نوع خود به شمار می روند.

پارکی متمایز از لحاظ ظرفیت، استاندارد و موقعیت

پارک آبی سرزمین ایرانیان با ۱۲ هکتار مساحت، بزرگترین پارک آبی در کشور خواهد بود. موقعیت و امکانات مجموعه پارک آبی و همچنین آی لند، آن را به مکانی منحصر به فرد در کشور تبدیل می کند. طراحی زیبا، رعایت استانداردها، رایدهای جذاب و استفاده از مشاوران مجرب از جمله نکات قابل تمایز با سایر پروژه های پارک آبی در کشور هستند. این پارک در فاز اول ظرفیتی معادل ۱۵۰۰۰ نفر در روز را دارا خواهد بود.

هم افزایی ناشی از قرارگیری در هاب شماره یک و کل پروژه

همانطور که بیان شد قرارگیری پارک آبی در مجموعه هاب تفریحی سرزمین ایرانیان که شامل پارک آبی، شهربازی رو باز و روبسته، مرکز خرید، سینما، هتل و پارکینگ طبقاتی است، امکان استفاده از خدمات، به صورت فردی یا جمعی از همه کاربری ها را ممکن می سازد. بدین ترتیب یک راه حل جامع جهت رفع نیازهای تفریحی اعضای یک خانواده ارائه می گردد.

امکانات رفاهی

ترکیبی جذاب و خلاقانه کاربری های خرید/ تفریحی/ اقامتی چه در خود پارک آبی و چه در خارج آن، در راستای رفاه و رضایت مشتریان در نظر گرفته شده است. ۸۰۰ متر فضای تجاری شامل فروشگاه های مختلف، رستوران و کافی شاپ با طراحی زیبا و جذاب جهت این امر اختصاص داده شده است.

مشاورین بین المللی پارک آبی سرزمین ایرانیان

شرکت White Water
این شرکت کانادایی بزرگترین شرکت طراحی و اجرای پروژه های پارک آبی در دنیا است و به عنوان یک طراح و تأمین کننده تجهیزات، با پارک آبی پروژه سرزمین ایرانیان همکاری می کند.

شرکت Proslide

این شرکت کانادایی به عنوان سازنده و تأمین کننده تجهیزات، در ارائه طرح جامع و انتخاب رایدها مشارکت دارد.

شرکت Sim Leisure
این شرکت مشاور مطرح مالزیایی که ازطراحان ایرانی نیز در تیم طراحی خود بهره می گیرد، در ارائه طرح جامع برای پارک آبی سرزمین ایرانیان، مشارکت دارد.

شرکت Amusement Logic
این طراح اسپانیایی که در طراحی و ساخت پارکهای آبی بزرگی همچون Siam Park اسپانیا مشارکت داشته است و در حال ارائه مطالعات امکان سنجی پروژه و طرح جامع و Theming پارک آبی سرزمین ایرانیان را بر عهده دارد.

شرکت Alpamar
این شرکت آلمانی با بیش از چهل سال تجربه در بهره برداری از پارکهای آبی در کلاس جهانی، در حوزه امکان سنجی اجرا و بررسی سودآوری پروژه از دیدگاه یک بهره بردار با شرکت توسعه سیاحان ایرانیان همکاری می کند.

شرکت فراب زیست فراز تولید کننده انواع پکیج تصفیه فاضلاب در حجمهای گوناگون

فرصت سرمایه گذاری در پروژه پارک آبی