مشاوران پروژه آیلند

آیلند یک شهر رویایی است، که در تمام مراحل ساخت آن از بهترین و خبره‌ترین مشاوران داخلی و خارجی  استفاده شده است. برای انتخاب این مشاوران شاخصه‌های پر اهمیتی چون تجربه کاری مشابه، خوش‌نامی در انجام پروژه و نزدیکی پروژه‌های انجام شده به پروژه آیلند مد نظر قرار گرفته شد تا سریعتر و دقیقتر رویای آیلند تحقق یافته،  طراحی و ساخته شود.

طرح جامع مدلهای تجاری

مشاور تهیه طرح جامع پروژه آیلند یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت‌های شهرسازی در اروپا است که در سال ۲۰۱۰ به این مهم دست یافته است.

از مهمترین پروژه های این شرکت می توان به یاس لند شهر دوبی، وایت سیتی شهر باکو و پروژه مینازاید شهر دوبی اشاره کرد.

این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های شهرسازی، معماری و طراحی در سطح اروپا و جهان است که برای بازبینی طرح جامع به عنوان مشاور شرکت توسعه سیاحان ایران زمین (TSI) فعالیت می‌کند.

مشاوره مهندسی و اجرایی

 

شرکت مات مک دونالد دارای یک میلیارد یورو طرح تجاری در ۱۲۰ کشور میباشد و با بیش از ۱۴۰۰۰ کارمند که در تمام بخشها از جمله ترابری، انرژی، ساختمان، آب و محیط زیست تا بخش های بهداشت و تحصیلات، صنعت و ارتباطات مشغول به فعالیت میباشند.

طراحی زمین گلف

 

این شرکت بعنوان مشاوره ساخت، نظارت و بهره برداری زمینهای گلف در استرالیا میباشد که در زمینه های مهندسی و طراحی زمینهای گلف خدمات مشاوره ارائه میدهد.

طرح جامع

یک شرکت بین‌المللی آلمانی است که در صنعت ورزش‌های موتوری فعالیت کرده و خدماتی چون مشاوره، طراحی و نظارت بر ساخت پیست‌های اتومبیل‌رانی را ارائه می‌دهد. ۱۰ پیست از میان ۱۷ پیست فرمول یک در جهان توسط این شرکت طراحی شده و طراحی پیست فرمول یک سرزمین ایرانیان هم به عهده این شرکت است.

طراحی کارتینگ

مجموعه شراینر یک شرکت مهندس مشاور اتریشی و طراح و مجری بیش از ۷۰ پروژه مطرح کارتینگ مشابه این پروژه در دنیاست. این مجموعه طراحی این پیست ها را بر عهده داشته است. وی رئیس کمیته طراخی فدراسیون جهانی کارتینگ CIK FIA و عضو هیئت رئیسه کمیته ایمنی پیست ها میباشد. به واسطه طراحی آقای شراینر، پیست کارتینگ سرزمین ایرانیان میتواند نامزد اصلی برگزاری مسابقات قهرمانی جهان کارتینگ در سالهای آتی باشد.

مدل تجاری ورزشهای موتوری

این شرکت دانمارکی با مدیریت آقای پیترهانسن، در صنعت ورزش های موتوری فعالیت کرده و به ارائه مشاوره در طراحی مدل های اقتصادی این پیست می پردازد. طراحی مدل های کسب و کار پیست های موتور سواری / اتومبیل رانی و ارائه خدمات مشاوره ای به دولت هایی چون مالزی، بحرین، ابوظبی و غیره بخشی از سوابق درخشان این مجموعه محسوب میشود.

بهره برداری پیست

طراحی مدل های اقتصادی کسب و کار و مدیریت عملیات کارتینگ از حوزه های همکاری این مشاور بین المللی با کارتینگ سرزمین ایرانیان می باشد.

مشاور طراح و تأمین کننده تجهیزات پارک آبی

این شرکت کانادایی با تجربه ساخت بیش از ۵۰۰۰ پارک آبی در دنیا از جمله وایلد وادی در دبی، در پروژه سرزمین ایرانیان نیز همکاری میکند.

مشاور طراح مجموعه شهر خودرو


این شرکت آلمانی و نام آشنا تجربه ساخت شهرهای خودرو را در شهرهایی مانند دوسلدورف، مادرید و مسکو دارا میباشد و در آیلند نیز به عنوان مشاور طراح شهر خودرو حضوری فعال دارد.

مشاور طراح فضای سبز مجموعه


این شرکت انگلیسی – اماراتی با سابقه درخشانی که در طراحی و اجرای فضاهای سبز دارد، از جمله طراح فضای سبز هتل شش ستاره برج العرب، جزیره نخل، برج دبی و هتل جمیرای دبی، در پروژه آیلند نیز در زمینه طراحی فضاهای سبز مجموعه همکاری میکند.

مشاور تهیه طرح تم‌پارک،‌ مرکز خرید و هتل


یک شرکت سوئیسی و یکی از برترین شرکت‌های سازنده و مشاور در زمینه پروژه‌های توریستی، طراح بزرگترین پروژه تفریحی – ورزشی روسیه در آیلند نیز به عنوان مشاور طرح تم پارک، مرکز خرید و هتل حضوری فعال دارد.